doczepiane włosy clip in Jakich włosów użyć do przedłużania?

Piękne, długie i po prostu zadbane włosy to marzenie wielu kobiet. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy modnym jest noszenie w zasadzie jak najdłuższych włosów. Jak wiadomo jednak nie każdej z nas włosy rosną szybko dlatego w takiej sytuacji nie ma się co zniechęcać bowiem zawsze możemy zdecydować się na alternatywę, jaką jest przedłużanie włosów.

Sposoby na przedłużenie włosów

doczepiane włosy clip inCo prawda w dzisiejszych czasach na półkach w drogeriach mamy dostęp do szeregu najróżniejszych kosmetyków mających na celu poprawić stan naszych włosów. Wiadomo jednak, że podczas ich zapuszczania nie tylko kosmetyki mają znaczenie, ale również nasza dieta, czy chociażby środowisko w jakim żyjemy. Zanieczyszczenia miejsce wcale nie pomagają naszym włosom, a wręcz odwrotnie. Mogą doprowadzić do ich przesuszenia, a co za tym idzie również łamliwości. Jak zatem poradzić sobie z tym problemem? Okres zapuszczania włosów potrafi być okresem długim i męczącym, niemniej zawsze możemy zdecydować się na alternatywę, jaką jest oczywiście przedłużanie włosów. Nie jest to nowość na rynku, aczkolwiek z roku na rok udoskonala się znane już metody, a także co jakiś czas powstają nowe. Generalnie mamy dwie opcje do wyboru, albo przedłużanie „na stałe”, czyli przedłużenie włosów w taki sposób, aby trzymały się na głowie cały czas, albo też możemy wybrać metodę doczepiania, która nie wymaga od nas dodatkowych kosztów w postaci wizyty u fryzjera. Doczepiane włosy clip in cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością bowiem jest to najłatwiejsza metoda przedłużania, którą może wykonać każda z nas w zaciszu domowym. Pasma włosów są doczepione do specjalnych spinek, które z kolei wczepia się w nasze naturalne włosy. Cały proces trwa stosunkowo krótko i już po paru razach takiego zabiegu można dość do wprawy, która pozwala na wpięcie spinek z doczepianym włosami w przeciągu dosłownie dwóch, albo trzech spinek. Co więcej w sytuacji, kiedy chcemy upiąć włosy nie musimy się przejmować tym, czy łączenia będzie widać ponieważ zawsze możemy dopasować konfigurację w taki sposób, aby pasowała do planowanej fryzury.

Kupując włosy doczepiane metodą clip in mamy do wyboru albo włosy naturalne, albo syntetyczne. Oczywiście syntetyczne są znacznie tańsze niemniej ich jakość nie jest tak dobra, jak włosów naturalnych. Syntetyczne pasemka będą miały racje bytu jedynie w momencie, kiedy chcemy zakładać nasze włosy rzadko i na jakieś większe przyjęcia. W przypadku gdy chcemy nosić je codziennie najlepszym wyborem są włosy naturalne.