Gdzie w Lublinie dostanę się do audiologa?

Z nieznanych dla mnie przyczyn ostatnio miałam dosyć spore problemy ze słuchem. Na jedno ucho dużo gorzej słyszałam, a w nocy nawet wydawało mi się, że słyszę jakieś dziwne szumy. Zaniepokoiłam się, że to może być jakaś infekcja, która nieleczona przerodzi się w zapalenie ucha, dlatego udałam się do laryngologa. On jednak nie stwierdził żadnych problemów i dał mi skierowanie do audiologa, ponieważ lekarz tej specjalizacji jest w stanie wykonać więcej badań, które są w stanie stwierdzić, gdzie leży źródło moich problemów.

Udałam się do polecanego audiologa z Lublina

audiolog lublinTeraz musiałam tylko znaleźć audiologa w Lublinie do którego mogłabym się dostać jak najszybciej. Nie ukrywam, że bardzo mi zależało na tym, aby wybrać jak najlepszego lekarza tej specjalizacji. Ponieważ mój problem był dosyć duży, chciałam aby zajął się mną kompetentny i doświadczony audiolog, który od razu zleci mi wszelkie badania i będzie w stanie znaleźć przyczynę moich dolegliwości ze słuchem, i zaordynować odpowiednie leczenie. Poszukiwania takiego lekarza rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: audiolog lublin, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu różnych lekarzy audiologów, szybko udało mi się znaleźć bardzo polecanego i rekomendowanego przez poprzednich pacjentów audiologa. Przede wszystkim był to audiolog z wieloletnim doświadczeniem w swojej specjalizacji. Nie mniej ważne było dla mnie to, że pacjenci chwalili go za dużą cierpliwość do pacjentów, posługiwaniem się sprzętem do badań najnowszej generacji i stosowanie nowoczesnych metod leczenia. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam. Wybrany przeze mnie audiolog przyjmował zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Jego gabinet znajdował się w klinice w samym centrum Lublina, dlatego nie miałam żadnych problemów żeby tam trafić. Najpierw jednak musiałam zapisać się do niego na wizytę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się na wizytę na następny dzień. Dobrze, że miał szybkie terminy i nie musiałam długo czekać.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim wybrany przeze mnie audiolog wykonywał od razu w swoim gabinecie wszystkie badania audiologiczne, dzięki czemu nie musiałam dłużej czekać na ich wykonanie, ani szukać miejsca, gdzie w Lublinie będę mogła je przeprowadzić. Dzięki temu, że lekarz od razu przeprowadził badania i odczytał ich wyniki, mógł również z miejsca postawić diagnozę dotyczącą mojego słuchu. Dzięki temu audiolog bardzo szybko wyleczył infekcje moich uszu.