Najciekawsze sesje rodzinne

Będąc fotografem robiłem już zdjęcia różnych ludzi, różnych miejsc i różnych zjawisk. Jestem na rynku już dość długo i w związku z tym mam szerokie portfolio i grono zadowolonych klientów, którzy uwielbiają ze mną współpracować. Specjalizuję się przede wszystkim w sesjach rodzinnych. Staram się zawsze pokazywać rodzinę jak najlepiej na zdjęciu i przyznam szczerze, wychodzi mi to! Dziś chciałbym napisać o najciekawszych sesjach, jakie mi się zdarzyło zrobić.

Sesje rodzinne – różni ludzie, różne zdjęcia

sesje rodzinne śląskMoja praca jest bardzo ciekawa, ponieważ wiem o tym, że każdy człowiek jest inny, inaczej wygląda i ma innych  charakter. Bardzo lubię wykonywać sesje rodzinne Śląsk ma tyle pięknych miejsc, w których można je wykonywać w plenerze. Najczęściej przychodzą do mnie całe rodziny, a w szczególności młodzi rodzice, którzy chcą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z swoim pierwszym dzieckiem. Taka sesja jest dość trudna, ponieważ trzeba mieć ogromną cierpliwość do niemowlaków. Nie zawsze to wychodzi, ale trzeba się dostosować. Mimo to w końcu dochodzi do skutku i taka rodzina wychodzi jak z obrazka. Najlepsze zdjęcia wychodzą na czarnym tle, kiedy to mama i taka wraz z dzieckiem są ubrani w czarne koszulki. Jest to teraz fotograficzny szyk mody. Oprócz tego bardzo popularne stają się sesje plenerowe, w których uczestniczą matka i córka lub ojciec i syn. Na pewno jest to pamiątka na całe życie, która przyczynia się do zawężenia więzi rodzinnych. Rodziny wielodzietne bardzo często pragną wszystkim swoim dzieciom na raz robić zdjęcia. I jest to również ciekawa opcja. Z reguły do takich zdjęć używam rekwizytów, jakimi są bańki mydlane. Bański mydlane bardzo dobrze wychodzą na zdjęciach, a ponadto dzieci je uwielbiają i jest to dla nich wspaniała zabawa. W związku z tym zdjęcia wychodzą całkowicie naturalnie. Jedną z ciekawszych sesji zdjęciowych, które wykonywałem była sesja rodzinna z udziałem synowej i teściowej. Kto by pomyślał, że te dwie kobiety się kochają? Czemu nie można i tak! Zarówno synowa, jak i teściowa były bardzo zadowolone i jest to dla nich ogromna pamiątka.

Ostatnio bardzo modne stają się być sesje pokoleniowe z udziałem babci i dziadka, rodziców oraz dzieci. Wówczas takie zdjęcia rodzinne wykonuję w stylu retro. Bardzo podoba się ten styl moim klientom. Ogólnie wszystkie moje zdjęcia i sesje są ciekawe. Robię to z całkowitą pasją i dzięki temu nie narzekam na brak pracy. Jestem w stanie zrobić zdjęcia każdemu w każdym stylu o ile tylko zechce uczestniczyć w takiej sesji.