Nowoczesne szklane panele do kuchni

Od kilku lat najpopularniejszą dekoracją ścian w kuchni. Coraz częściej odchodzimy od tradycyjnych kafelek, a zastępujemy je właśnie panelami kuchennymi. Takie rozwiązania znajdziemy u największych projektantów wnętrz. Takie panele nie są zarezerwowane tylko do nowoczesnych wnętrz. Zazwyczaj przeprowadzając remont kuchni dobieramy meble i całą resztę w taki sposób by całość ze sobą pięknie współgrała.

Panele szklane również na zamówienie

panele szklane do kuchniKażda kobieta marzy o pięknej i nowoczesnej kuchni. Jeśli możemy pozwolić sobie na remont kuchni, chcemy wymienić kafle i meble. Ostatnio bardzo modne są panele szklane do kuchni. Takie panele możemy wybrać spośród tysięcy gotowych wzorów. Możemy także w profesjonalnych firmach, zlecić wykonanie paneli na zamówienie. Wtedy wtedy przesłać jakiś wzór np. zdjęcie i otrzymać gotowe panele szklane z naszym unikatowym wzorem. Dzięki panelom każda ściana w naszej kuchni może zyskać wyjątkowy charakter. Nadruk na szkle hartowanym gwarantuje odwzorowanie kolorów i wszystkich szczegółów. Zazwyczaj takie panele montuje się na ścianie przy zlewie kuchennym, między szafkami. Przy piecach gazowych lub płytach grzewczych również mogą być montowane, ponieważ są odporne na działanie wysokich temperatur. Panele mają tą zaletę, że można je łatwo myć i utrzymywać w czystości. Wystarczy ściereczka z mikrofibry delikatnie wilgotna lub płyn do szyb i ręcznik papierowy. Gotowe panele są dostępne od ręki w każdym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego i budowlanymi. Znajdziemy je w kilku rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dobrać odpowiedni panel do swojego wymiaru ściany. Panele bardzo często montujemy w przypadku kiedy mamy małą kuchnię, a raczej aneks kuchenny połączony z salonem. Wtedy ładna nowoczesna kuchnia, która jest otwarta na salon, ładnie prezentuje się na tle reszty mieszkania. Panele szklane powinny być montowane przez profesjonalistów, ponieważ podczas montażu bardzo często dochodzi do ich uszkodzenia lub pęknięcia.

Idąc z duchem czasu i urządzając swoje mieszkania w sposób nowoczesny, staramy się dobrać najlepszej jakości dodatki. Praktyczna i funkcjonalna kuchnia to marzenie wszystkich lubiących gotować. Do tego utrzymanie w łatwy sposób czystości w takiej kuchni jest bardzo lubiane przede wszystkim przez osoby pedantyczne. Tradycyjne kafle łatwo się myje lecz fugi już nie koniecznie. Dlatego zamiast kafli zalecane jest kładzenie paneli szklanych do nowoczesnych i funkcjonalnych kuchni, dla najbardziej wymagających osób.