Opolski hotel z piękną salą weselną

Moja siostra, która wychodzi za mąż już będąc na etapie planowania miała wybrane miejsce, gdzie miało się odbyć wesele. Jako, że pochodzimy z Opola jak znaczna część naszej rodziny, to tu miały się odbyć wszystkie uroczystości. Niestety Pan Młody pochodzi z innego, dalszego regionu Polski. W związku z tym należało to odpowiednio pogodzić.

Sale weselne w opolskich hotelach

sala weselna w hotelu na terenie OpolaW zasadzie nie było to trudne. Sala weselna w hotelu na terenie Opola to by strzał w dziesiątkę oraz bardzo dobry wybór. Hotel, który znajdował się piętro wyżej od sali był świetną bazą noclegową dla przybyłych gości ze strony obecnego już męża mojej siostry. Niestety moi rodzice nie mają tak dużego domu, aby móc pomieścić wszystkich na raz. Dlatego też powstał taki a nie inny pomysł, aby zorganizować wesele w hotelu. Poza tym, że goście mieli blisko do pokoi i nie było potrzeby organizowania noclegu, to Para Młoda dostała w gratisie najpiękniejszy apartament na noc poślubną z przepięknym widokiem na Opole oraz śniadaniem w cenie. Hotelowa sala weselna w dniu przyjęcia była pięknie przystrojona a goście, którzy przyjechali z dalszych okolic byli zachwyceni miastem jakim jest Opole. Sale weselne w hotelu oprócz tego, że są zarazem bazą noclegową posiadają także inne plusy. Na ślubie siostry była także nasza druga siostra, która ma już męża i dzieci. W związku z tym, że nie chciała zostawiać małych dzieci pod opieką z dala od siebie, zabrała je ze sobą do hotelu. Młodsza siostrzenica ma niecały rok i jest karmiona pokarmem matki. Bliska obecność dzieci w pokoju hotelowym była dla naszej siostry zbawieniem. Dzieci o przyzwoitej porze poszły spać a opiekunka była z nimi blisko rodziców, bo raptem na pierwszym piętrze w hotelu. Każdy z przyjezdnych gości znalazł inną wartość dodaną tego rozwiązania. W pakiecie weselnym natomiast, znalazł się zarówno toast powitalny jak i spersonalizowane menu w dwóch wersjach do wyboru dla każdego. Oprócz bufetu szwedzkiego stołu do dyspozycji była karta menu dla wszystkich gości. Cała uroczystość należała do przepięknych a następnego dnia goście weselni cieszyli się, że mieli możliwość noclegu w hotelu z widokiem na Opole.

Niejednych widok ten skusił na tyle, że postanowili następnego dnia wybrać się na zwiedzanie miasta. Niemniej jednak nastąpiło to dopiero po obiedzie, który był zarezerwowany dla wszystkich gości. którzy zostali na nocleg w hotelu. By to wyraz wdzięczności wobec nich za udział w tym szczególnym dniu. Para Młoda chciała zrobić im uprzejmość.