Planujesz wesele w pomorskim? Wybierz dobrego DJ-a

Liczba zawieranych małżeństw w Polsce maleje. Rośnie za to liczba rozwodów. Nie wszystkich jednak przerażają statystyki, a młodzi ludzie coraz chętniej wyprawiają pokaźne wesela z dużą liczbą gości. Jedną z najistotniejszych rzeczy na przyjęciu weselnym jest dobra muzyka. Odpowiedni DJ powoduje, że parkiet jest pełny przez całą noc.

Jak znaleźć dobrego DJ-a w województwie pomorskim?

dj w pomorskimKrok pierwszy do znalezienia DJ-a na wesele to znajomość detali takich jak rozmiar lokalu, styl, Twój budżet i motyw ślubny. Należy również zwrócić uwagę na gatunki ulubionej muzyki, artystów i najczęściej grane utwory – przydadzą się w momencie rozpoczęcia rozmowy z potencjalnymi kandydatami. Warto wpisać w wyszukiwarkę „DJ w pomorskim„. Dobrze jest sprawdzić listę, opinie na portalach społecznościowych i zapytać swoich niedawno zamężnych znajomych i krewnych o rekomendacje. Warto wróć szczególną uwagę na ich recenzje i oceny – komentarze par, które korzystały z ich usług w przeszłości, są bardzo wnikliwe.  Po wybraniu kilku z nich, należy zrobić selekcję. Kontakt za pośrednictwem strony internetowej lub poczty e-mail jest najlepszym wyjściem. Potencjalnym DJ-om warto zadawać kluczowe pytania, jak dostępność w dniu ślubu, stawka za weselę oraz przeczytać kopię standardowej umowy podpisywanej z nowożeńcami. Jeśli jesteś zadowolony z ich odpowiedzi, umów się na spotkanie. Kiedy spotykasz się z potencjalnymi DJ-ami, będziesz chciał głębiej zanurzyć się w ich twórczości. Dobrze jest zapytaj swoich potencjalnych DJ-ów o ich repertuar muzyczny i dać im trochę wglądu w rodzaje piosenek, które razem z narzeczonym/narzeczoną lubicie najbardziej. Dobrze jest wziąć pod uwagę muzykę, jaką standardowo można usłyszeć na weselach. Zapewni to dobrą zabawę wszystkim gościom. Nawet jeśli nie znasz się na muzyce, a marki sprzętu muzycznego nic Ci nie mówią, poproś kandydatów, aby dali ci zestaw typów sprzętu, z których korzystają. Warto jest się upewnić, że używają profesjonalnego sprzętu i oświetlenia, a nie domowych gadżetów. Ilość sprzętu, który zamierzają ze sobą wziąć jest równie istotny. Planując wesele na małej sali lub w restauracji, należy uwzględnić, czy znajdzie się miejsce na cały potrzebny sprzęt.

Znając wszystkie te wskazówki, zacznij rozglądać się za odpowiednim DJ-em. Zwróć uwagę na to, że w sezonie ślubnym dobrzy artyści są rezerwowani nawet na kilka lat do przodu. Nie należy jednak czekać z tą najważniejszą w życiu ceremonią na ulubionego DJ-a. W większych miastach jest na tyle duża konkurencja, że na pewno znajdziecie coś dla siebie.