Skrzynia upominkowa z własnym grawerem

Niedługo zbliżają się urodziny mojego chrześniaka. Bardzo chciałam podarować chłopcu coś, co sprawi mu dużo radości. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że bardzo interesują go dinozaury. Ma nawet małą kolekcję figurek, które należą do jego ulubionych zabawek. Postanowiłam, że upominek będzie związany z jego pasją.

Ozdobna skrzynia upominkowa z drewna

skrzynka na prezentZależało mi na tym, żeby podarunek prezentował się bardzo okazale. Zauważyłam, że na dzieciach największe wrażenie robią duże prezenty. Pojechałam więc do sklepu z zabawkami i wybrałam różne figurki przedstawiające dinozaury. Był to m.in. spinozaur i giganotozaur. W zestawie nie zabrakło pterodaktyla, który jest ulubionym dinozaurem mojego chrześniaka. Całą kolekcję zabawek zapakowałam do drewnianego pojemnika. Skrzynka na prezent była dodatkowo spersonalizowana jego imieniem, nazwiskiem oraz datą urodzenia. Zestaw wyglądał bardzo zachęcająco. Kiedy mój chrześniak go zobaczył, odebrało mu mowę. Był zachwycony opakowaniem oraz zawartością. Wyjął wszystkie figurki ze środka i zrobił sobie ze skrzynki wygodne siedzisko do zabawy. Okazało się, że podarowany pojemnik stał się świetnym organizerem na inne zabawki, które często leżą odłogiem w pokoju. Skrzynka pomaga nauczyć malucha odkładania na swoje miejsce rzeczy po skończonej zabawie. Opakowanie wykonane z połączenia naturalnego drewna sosnowego ze sklejką jest niezwykle wytrzymałe. To ważne z uwagi na to, że zabawa małego dziecka bywa bardzo intensywna. Cieszy mnie również to, że przedmiot jest wykonany wyłącznie z naturalnych surowców. Jest bezpieczny do zabawy nawet dla najmłodszych. Postawiona w pokoju wygląda to zdecydowanie ładniej niż plastikowy pojemnik. Dodatkowo, jest przyjazna dla środowiska. Drewniana skrzynka była także ozdobiona spersonalizowanym napisem. Dzięki temu grawerowi będzie też miłą pamiątką na przyszłość. W tej chwili stanowi ozdobę jego pokoju. Cieszy mnie to, że podarowany upominek sprawił mu tyle radości. Mama mojego chrześniaka znalazła dla skrzynki także dodatkowe zastosowanie. Zamierza ją wykorzystać jako rekwizyt na dziecięcą sesję zdjęciową. Pojemnik jest niezwykle fotogeniczny. Dzięki znajomemu przedmiotowi, dziecko łatwiej odnajdzie się w studiu fotograficznym. Nie mogę doczekać się zobaczenia efektów tej sesji. 

Kupno prezentu, który oczaruje malucha to nie lada wyzwanie. Cieszę się, że udało mi się sprostać temu wyzwaniu. Drewniany przedmiot spodobał się samemu obdarowanemu. Jego wielokrotne wykorzystanie utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że kupiłam coś bardzo wytrzymałego i praktycznego.