Systemy ochrony przeciwpożarowej marki Promat

Chcąc zapewnić odpowiednią ochronę przeciwpożarową naszym budynkom nie wystarczy umieścić w nich gaśnicy i spać spokojnie. Właściciele marki Promat mają w tej kwestii o wiele więcej do powiedzenia niż inni. Są systemy chroniące budynki przed działaniem ognia, o których na pewno przeciętny mieszkaniec tej planety nawet nie słyszał. Takie rozwiązania są dla tej firmy chlebem powszednim i nie boją się ich prezentować swoim klientom.

Systemy marki Promat

marka PromatPromat to firma zajmująca się projektowaniem ,doradztwem, sprzedażą i wdrażaniem systemów bezpieczeństwa pożarowego w budynkach. Ich produkty i rozwiązania mają w sposób przemyślany chronić budynek i osoby znajdujące się w nim przed groźbą wystąpienia pożaru, a w razie jego wystąpienia zniwelować jego destrukcyjne skutki. Specjaliści Promat projektują budynek od podstaw w kontekście wystąpienia w nim pożaru. Do tego marka Promat oferuje swoim klientom do budowy produkty odporne na działanie ognia niwelując w ten sposób możliwość ich zapalenia. Jeśli przyjrzeć się nowoczesnym budynkom to miejsc wystąpienia zagrożeń jest dość dużo. W budownictwie stosuje się mnóstwo łatwopalnych substancji, które w momencie pożaru ulegają płomieniom. W produktach tej marki znajdziemy między innymi zaprawy ognioodporne, które zaleca się stosować w miejscach szczególnie niebezpiecznych jak kanały komunikacyjne w budynkach. Możemy także zastosować oferowane przez Promat płyty ognioodporne chroniące ściany i elementy konstrukcyjne całego budynku, które wpływają na zwiększoną nośność ogniową tych elementów. Szczególnie przydatne są w budynkach wykonanych w technologii szkieletowej stalowej, gdyż stal ulega plastycznym odkształceniom w temperaturach występujących podczas trwania pożaru. Zewnętrzne zabezpieczenie takich elementów jak słupy czy rygle zwiększy ich nośność i pozwoli utrzymać konstrukcje budynku podczas wystąpienia tego żywiołu. W ofercie znajdziemy także ognioodporne kleje, a także systemy komunikacyjne, które są odporne na działanie pożaru wewnątrz budynku.

Obecnie wiele osób dość poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa ogniowego ich budynków, dlatego firma Promat posiada rzesze zadowolonych klientów oraz wiele osób zainteresowanych ich produktami. Kompleksowa obsługa klienta szeroko obejmująca to zagadnienie to niepodważalny atut tej firmy. Tutaj nikt nie zostanie wprowadzony w błąd z powodu niedostatecznej wiedzy, gdyż lata doświadczeń w tej branży świadczą same za siebie i firma zasłużyła sobie na miano godnego zaufania przedsiębiorstwa.