Szampon do mycia włosów

Od dłuższego czasu szukam idealnego szamponu do włosów. Firma, z której wcześniej kupowałam ten produkt niestety wycofała się z rynku. Oczywiście zrobiłam sobie zapasy, ale wiadomo, że do końca życia mi to nie starczy. Przecież muszę uwzględnić również datę ważności. W międzyczasie postanowiłam poszukać nowego produktu, który trafiłby w mój gust. Potrzebuję dobrego szamponu oraz odżywki, które sprawdzą się na moich włosach. Okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo znaleźć dobry produkt. 

Dobra firma produkująca szampony

szampony anwenNiby znalezienie idealnego szamponu nie powinno być trudne. W końcu w każdej drogerii półki uginają się od różnego rodzaju produktów. Niestety nie jestem przekonana do takich szamponów. Często ich skład jest niezgodny z moimi oczekiwaniami. Pomimo tego, że firmy mają szampon na każdą dolegliwość od łupieżu, po wzmocnienie, aż do wypadania włosów to niestety rzadko kiedy osiąga się takie efekty jakie by się chciało. Ostatnio jednak trafiłam na jednym z portali społecznościowych na reklamę firmy Anwen. Firma ta produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów typu szampony, odżywki i maski. Poczytałam trochę w internecie i okazuje się, że wiele kobiet poleca szampony Anwen. Postanowiłam, że również spróbuję. Może akurat ta firma, o której nigdy wcześnie nie słyszałam zapewni mi kosmetyki na miarę moich wymagań. Zamówiłam na próbę małe opakowanie szamponu oraz odżywkę. Wiadomo, że jak się sprawdzi to wtedy zamówię więcej, ale na razie jest to tylko próba. Już po pierwszym użyciu byłam zachwycona zapachem i konsystencją szamponu. Dodatkowo zaletą produktu jest świetny skład. Po pierwszym użyciu nie zauważyłam super efektów, ale już po dwóch kolejnych rzeczywiście włosy prezentowały się super. Wyglądały na zdrowe, świetliste i takie grubsze. Szampony Anwen trafiły, więc w mój gust. Jak zaczną mi się kończyć małe opakowania to zamówię kolejne już większe. Efekty są takie jakie chciałam i myślę, że produkty nawet przewyższają te, z których korzystałam do tej pory. Warto czasami trochę poszukać i trafić na dobry produkt. 

Obecnie mija już pół roku odkąd stosuje szampony Anwen. Stan moich włosów bardzo się poprawił. Są zdrowe, grube i mniej wypadają. Myślałam, że to wszystko zapewniły mi również poprzednie kosmetyki, ale jednak się myliłam. Tamte były dobre, ale te są świetne. Z czystym sumieniem mogę polecić ich stosowanie. Wiadomo, że nie każdemu wszystko przypasuje bo ludzie są różni, ale dla mnie jest to na prawdę świetny produkt, który zostanie ze mną na dłużej.