Tanio wymieniłem szybkę w Samsungu S9

Na początku chciałbym napisać, że producenci telefonów po prostu prześcigają się w wypuszczaniu na rynek kolejnych modeli swoich topowych telefonów. Wychodzi jeden topowy model z danej serii a za pół roku mamy na rynku kolejny model z tej samej serii. Wychodzi na to, że kupuje sobie nowoczesny telefon, a dosłownie za kilka miesięcy okazuje się już być starszym modelem. Ma to jednak swoje ogromne plusy. Otóż bardzo szybko spadają ceny części zamiennych. Dzięki temu smartfony po gwarancji naprawia się naprawdę niedrogo.

Za wymianę ekranu zapłaciłem niewiele

tania wymiana szybki samsung s9Ostatnio kupiłem sobie telefon bardzo znanej marki, który otrzymał symbol s9. Każdy, kto zna się na telefonach to wie, o jakiej marce piszę. I otóż ten telefon po kilku miesiącach już nie był najnowocześniejszym, bo lada chwila po moim zakupie pojawiła się wersja oznaczona liczbą dziesięć. Abstrahując jednak od tego szedłem sobie z tym  telefonem kiedyś po parku i kiedy chciałem przełączyć muzykę to stało się wielkie nieszczęście. Telefon spadł mi na ziemie. Na beton oczywiście, bo szedłem wyłożoną kostką alejką. Kiedy go podniosłem to zobaczyłem, że ekran jest rozbity. Mam na myśli szybkę oczywiście. Jeszcze w tym samym dniu poszukałem serwisu, który oferował takie czynności naprawcze. Miałem jeszcze gwarancję na ten telefon, ale i tak nie obejmuje ona uszkodzeń mechanicznych. Na szczęście znalazłem serwis gsm, w którym tania wymiana szybki Samsung S9 była ponoć naprawdę tania. Postanowiłem więc spróbować i z takiej usługi skorzystać. I naprawdę miło się zaskoczyłem ceną takiej wymiany. Oczywiście, w głównej mierze uzależniona jest ona od cen części zamiennych, czyli w tym przypadku właśnie ekranu. No ale przecież jest tak jak napisałem. Mój model nie był już najnowszy, więc i ceny części zamiennych nie były już zbyt wysokie. W sumie za wymianę ekranu w takim topowym jeszcze modelu zapłaciłem czterysta złotych. To naprawdę niewiele chociażby biorąc pod uwagę fakt, ile płaciłem za telefon kiedy go kupowałem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i mój telefon wygląda jak nowy.

Kiedy mój telefon upadł mi na ziemię to pomyślałem, że za jego naprawę się nie wypłacę. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że naprawa kosztuje tak niewiele. Kilkaset złotych to naprawdę mało, bo same ekrany potrafią sporo kosztować. Na szczęście kiedy wychodzi kolejny model z danej serii to części zamienne do poprzednich momentalnie znacznie tanieją. Dzięki temu w moim Samsungu udało mi się wymienić ekran za naprawdę dobrą cenę.