Unikatowa pamiątka na zawsze

Wielkimi krokami zbliżał się chyba najbardziej wyjątkowy dzień w moim życiu, a mianowicie nasz ślub. Przygotowywaliśmy się z moim narzeczonym już od dawna, ale teraz zostało już naprawdę niewiele czasu na to, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. W końcu to nie lada wyzwanie zorganizować tak wielką imprezę i zapewnić naszym gościom super zabawę. 

Zróbmy niepowtarzalne zdjęcia

niepowtarzalna sesja fotograficzna rzeszówTak, jak już wspominałam, to do naszego ślubu, zostało już naprawdę niewiele czasu. Oboje z narzeczonym nie mogliśmy się już wprost tego wszystkiego doczekać. Wszystko już udało nam się załatwić, pozamykać. Teraz już zostało tylko wielkie odliczanie do tego dnia, a czas mijał bardzo szybko. Miałam jednak chwile, aby usiąść przed laptopem i się wyluzować. Przeglądałam sobie różne portale społecznościowe i natrafiłam na zdjęcia mojej koleżanki z pracy, która całkiem niedawno wyszła za mąż. Zdjęcia przedstawiały ją i jej męża, ubranych w ślubny garnitur oraz suknie, ale w pięknych okolicznościach. Nad jeziorem, w lesie, w górach. Przepiękna sesja jednym słowem. Pomyślałam, że owszem u nas na weselu również będzie fotograf, ale to są zupełnie inne zdjęcia i wydaje mi się, że będzie to ładna pamiątką też mieć takie zdjęcia. Powiedziałam o tym narzeczonemu i absolutnie się ze mną zgodził, jak tylko zobaczył te zdjęcia. Zaczęliśmy więc szukać. Interesowała nas niepowtarzalna sesja fotograficzna Rzeszów musiał nam coś zaoferować. W końcu to dość duże miasto, aby znalazła się taka osoba, która zrobi nam takie unikatowe zdjęcia. Na szczęście nie okazało się to trudnym zadaniem. Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji i teraz musieliśmy wybrać jedną z nich. Zależało nam, aby znaleźć naprawdę dobrego fotografa. Zaczęliśmy więc w tym celu czytać różne opinie, komentarze, które były zamieszczone oraz przeglądać przykładowe prace. Wybór był trudny, bo naprawdę każdy jeden z nich był świetny. Jednak nie mogliśmy wziąć wszystkich naraz więc trzeba było się zdecydować na jednego. Poprosiłam narzeczonego, aby to zrobił, bo ja już kompletnie nie wiedziałam, którego wziąć. Narzeczonemu poszło to dużo łatwiej i wybrał jednego z nich. 

Taka sesja okazała się strzałem w dziesiątkę. Teraz oprócz takich standardowych zdjęć, mamy też specjalne, unikatowe, tylko nasze fotografie, które mają być pamiątką tego całego wydarzenia. Nie możemy się na nie wprost napatrzeć. Wyszły po prostu cudownie. Wybór fotografa okazał się być naprawdę trafiony. Jestem pewna, że jeszcze nie raz będziemy korzystać z jego usług, bo jeszcze nie jedno wydarzenie przed nami.